Başkonsolosluk Tarihi ve Önceki Başkonsoloslarımız
Reşit Hakkı      Karabuda
Reşit Hakkı Karabuda

26.02.1944-26.10.1945

Sirat                            Halulu
Sirat Halulu

27.10.1945-19.06.1946

Muhinddin              Erdoğa
Muhinddin Erdoğa

19.06.1946-05.04.1947

Sakıp                             Bayaz
Sakıp Bayaz

27.07.1957-27.06.1961

Yavuz                        Aktulga
Yavuz Aktulga

25.09.1966-

A. Namık                   Aykaç
A. Namık Aykaç

01.01.1979-01.01.1983

Fahrettin                        Taşan
Fahrettin Taşan

01.01.1983-01.01.1986

Mekin                           Bayer
Mekin Bayer

01.01.1986-01.01.1989

Türel                        Özkarol
Türel Özkarol

28.09.1989-31.08.1991

Saip                      Sungurtekin
Saip Sungurtekin

31.08.1991-31.08.1995

H.Halit                  Çevik
H.Halit Çevik

31.08.1995-31.08.1997

Sami                            Güner
Sami Güner

01.10.1997-01.10.2000

Gürsel                    Demirok
Gürsel Demirok

01.10.2000-01.10.2004

Mehmet  Emre
Mehmet Emre

01.10.2004-01.10.2009

Hakan Kıvanç
Hakan Kıvanç

15.10.2009-30.11.2012

Aslı Oral
Aslı Oral

01.12.2012-01.03.2017

Asiye Nurcan İpekçi
Asiye Nurcan İpekçi

01.03.2017-01.09.2020

Atatürk

Montag - Freitag

09:00 - 13:00

01.01.2021 01.01.2021 Neujahrstag
02.04.2021 02.04.2021 Ostern
05.04.2021 05.04.2021 Ostern
19.04.2021 19.04.2021 Sechselaeuten
13.05.2021 13.05.2021 Auffahrt
13.05.2021 13.05.2021 Ramadanfest 1. Tag
24.05.2021 24.05.2021 Pfingstmontag
20.07.2021 20.07.2021 Opferfest 1. Tag
13.09.2021 13.09.2021 Knabenschiessen
29.10.2021 29.10.2021 Nationaltag

+ 90 312 292 29 29